AVOCADO Grupa Reklamowa 🥑 Skuteczna Agencja Marketingowa 360º ▶️ | Fortum
17433
klienci-template-default,single,single-klienci,postid-17433,,qode-theme-ver-- 0.0.1b,qode-theme-r1 theme

Fortum

Fortum to lider w obszarze czystej energii. Na polskim rynku obecny jest od kilkunastu lat. Dostarcza klientom z całego świata energię elektryczną, ciepło i chłód, a także inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów. Podstawowe wyzwanie dla tej fińskiej firmy to zaspokajanie potrzeb nie tylko obecnych, ale i przyszłych pokoleń.

W roku 2018 stworzyliśmy strategię komunikacji dla nowatorskiego projektu dedykowanego branży nieruchomości, zainicjowanego w fińsko-szwedzkiej centrali skandynawskiego potentata energetycznego i pioniera globalnych rozwiązań ekologicznych. SmartLiving by Fortum – to zintegrowany system automatyki mieszkaniowej, powiązany z benefitami, pozytywnie wpływającymi na jakość i sposób życia.

Opracowaliśmy także projekt ekologicznego folderu, dostosowanego do ideałów i wartości, które reprezentuje Fortum. Staraliśmy się pokazać w nim odzwierciedlenie wizji przyświecającej firmie, która brzmi: dla czystego świata. Folder zawierał starannie opracowane komunikaty marketingowe, adresowane do branży deweloperskiej.