AVOCADO Grupa Reklamowa 🥑 Skuteczna Agencja Marketingowa 360º ▶️ | Agencja reklamowa Włocławek
16757
page-template,page-template-offer__your-advertising,page-template-offer__your-advertising-php,page,page-id-16757,,qode-theme-ver-- 0.0.1b,qode-theme-r1 theme

Kreatywnośćskutecznośćprofesjonalizm. To właśnie AVOCADO! Jeżeli chodzi o naszą wiedzę i doświadczenie to wcale nie jesteśmy zieloni 😉 Od lat działamy w marketingu i realizujemy różnego rodzaju projekty, a nasze działania owocują wzrostami sprzedaży i rozpoznawalności.

Poniżej kilka przykładowych obszarów naszej działalności:

  • marketing strategiczny,
  • marketing deweloperski,
  • identyfikacja wizualna,
  • rebranding,
  • kampanie reklamowe, m.in. Google Ads (SEM), Social Media (Facebook, LinkedIn, Instagram i in.), 
  • działania eventowe.

Marketing deweloperski we Włocławku

Za nami ponad 10 lat doświadczenia na rynku deweloperskim, wsparcie ponad 100 inwestycji. Profesjonalny marketing pomaga budować świadomy wizerunek przekładający się na satysfakcjonujące wyniki sprzedaży. Zgłoś się do nas!

Marketing strategiczny Twojej firmy

Opracowanie skutecznej strategii marketingowej to klucz do uzyskania przewagi konkurencyjnej. Opracowana we właściwy sposób, w oparciu o rzetelne i wiarygodne dane rynkowe oraz prawidłowo wdrożona, zaowocuje poprawą pozycji konkurencyjnej. Celem strategii marketingowej jest wypromowanie produktu lub usługi, a w rezultacie zwiększenie sprzedaży i zysków. Strategię opracowuje się również po to, aby uzyskać plan marketingowy, zawierający szczegółowy harmonogram działań.

Optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowych

Ruch na Twojej stronie internetowej jest zbyt mały? Działania z zakresu optymalizacji i pozycjonowania stron www (SEO) oraz Google Ads (SEM) to jedna z naszych najważniejszych praktyk. Wysoka pozycja w wyszukiwarce Google zwiększa widoczność Twojej witryny i daje możliwość dotarcia do odpowiednich odbiorców. Jeśli strona internetowa jest odpowiednio zoptymalizowana, komfort odwiedzających ją użytkowników rośnie, a wraz z nim chęć skorzystania z Twojej oferty. Dodatkowo zainteresowanie Twoją stroną internetową wzrośnie dzięki zastosowaniu systemu reklamowego Google Ads, który wyświetla reklamy tekstowe (linki sponsorowane) w wyszukiwarce Google i reklamy graficzne w sieci reklamowej.

Identyfikacja wizualna Twojej firmy

Identyfikacja wizualna marki, to jej wizytówka. Forma, która przemawia do zmysłów, dzięki której firma jest kojarzona i rozpoznawana na tle innych. Składają się na nią logotyp, symbole i pozostałe elementy graficzne, kolorystyka czy typografia. Niezwykle ważne jest to, aby identyfikacja wizualna była spójna i wyróżniała się na tle innych marek. Prawidłowa komunikacja wizerunkowa budzi w odbiorcach pozytywne emocje, zaufanie i zapewnienie o jakości.

Nasi graficy wykreują dla Ciebie profesjonalny wizerunek dostosowany do Twojej firmy. Przekażemy do Twojej dyspozycji również księgę znaku, w której zawarte są wszelkie instrukcje jak poprawnie używać elementy identyfikacji wizualnej Twojej firmy.

Kampanie reklamowe Włocławek

Kampania reklamowa może mieć na celu pokazanie i zapamiętanie przez odbiorców nowego produktu lub usługi przy wprowadzaniu go na rynek, wzrost sprzedaży lub zwrócenie uwagi na markę konkretnej grupie odbiorców. Oczywiście cele są różne i wszystko zależy od zakresu działalności firmy i jej aktualnych potrzeb. Biorąc to pod uwagę pracujemy nad kampaniami, zawsze dążąc do wyznaczonego celu. Mamy za sobą lata doświadczeń w prowadzeniu kampanii reklamowych dla firm w różnych mediach: w prasie, przez radio, poprzez outdoor czy social media (Facebook, Instagram, LinkedIn itd.) Zajmujemy się także kampaniami Google Ads. Zorganizowanie sesji zdjęciowej lub angażującego eventu na terenie Włocławka to dla nas nie problem!