AVOCADO Grupa Reklamowa 🥑 Skuteczna Agencja Marketingowa 360º ▶️ | Agencja reklamowa Sopot
16726
page-template,page-template-offer__your-advertising,page-template-offer__your-advertising-php,page,page-id-16726,,qode-theme-ver-- 0.0.1b,qode-theme-r1 theme
Agencja reklamowa AVOCADO działa na terenie całego Trójmiasta, również w Sopocie. Zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem, zarówno w Internecie jak i też mediach bardziej tradycyjnych. Nasza agencja działa od 2001 roku, w związku z czym możemy pochwalić się osiemnastoletnim doświadczeniem zdobytym podczas pracy z różnymi branżami. Indywidualne podejście do każdego projektu skutkuje optymalnym doborem działań marketingowych, uwzględniając unikalne uwarunkowania danej marki.
Zakres naszych usług obejmuje m.in.:
  • marketing strategiczny,
  • marketing deweloperski,
  • identyfikacja wizualna,
  • rebranding,
  • kampanie reklamowe, m.in. Google Ads (SEM), Social Media (Facebook, LinkedIn, Instagram i in.),
  • działania eventowe.

Marketing strategiczny w Sopocie

Aby osiągnąć założone cele, należy je najpierw wytyczyć. Określenie odpowiedniej strategii działania to fundament dla budowania renomy marki i realizowania zysków w dłuższej perspektywie czasowej. W ramach marketingu strategicznego przeprowadza się dogłębne analizy, badania i obserwacje. Są one niezbędne, ażeby móc zdefiniować mocne i słabe strony firmy, zauważyć nadarzające się szanse i ustrzec się przed zagrożeniami płynącymi z otoczenia.  Na ich podstawie formułuje się pożądane komunikaty służące do komunikacji z grupą docelową.

Marketing deweloperski w Sopocie

Nasza agencja marketingowa prężnie działa w obszarze marketingu deweloperskiego już od kilkunastu lat, również w Sopocie. Wspieramy sprzedaż inwestycji na każdym stopniu, poczynając już od fazy projektowania, poprzez kolejne etapy inwestycji. Współpracowaliśmy już z ponad 25 deweloperami, biorąc udział w sprzedaży ponad 100 inwestycji, których łączna wartość przekroczyła 5 miliardów złotych!

Identyfikacja wizualna w Sopocie

Nie ma takiej firmy, która nie chciałaby się wyróżnić na tle konkurencji. Do tego właśnie służy identyfikacja wizualna. Do najważniejszych elementów takiej identyfikacji należą logo, kolorystyka oraz krój pisma. Podczas profesjonalnego tworzenia identyfikacji wizualnej dla firmy powstaje księga znaku, w której zawiera się opis budowy logo i to w jaki sposób może być ono używane. Ponadto powstaje również księga identyfikacji wizualnej, która jest o wiele bardziej rozbudowana i zawiera instrukcję użycia wszelkich innych elementów (np. czcionki).

Rebranding dla firm z Sopotu

Rebranding często wykorzystywany jest jako praktyka służąca odświeżeniu marki. Przestarzałe logo czy oferta niejednokrotnie sprawiają, że firma nie osiąga satysfakcjonującego poziomu sprzedaży. Kompleksowe odnowienie wszystkich elementów marki jest właściwą odpowiedzią na zmiany zachodzące na rynku, dającą jej możliwość podążania z duchem czasu.

Kampanie reklamowe dla firm z Sopotu

Skuteczna kampania reklamowa potrafi wznieść osiągane wielkości sprzedaży na wyżyny możliwości. Obecnie najczęściej wybierane są kampanie reklamowe przeprowadzane w internecie, ze względu na ich przystępne koszty oraz duże grupy docelowe odbiorców. Nasza agencja zajmuje się kampaniami Google Ads (SEM), Social Media (Facebook, LinkedIn itd.) oraz tworzeniem i pozycjonowaniem stron www. Jednakże, inne formy reklamy również nie są nam obce 😉 Opracowujemy także reklamy outdoorowe, piszemy scenariusze radiowe i nie tylko.
Odpowiednio dobrane działania marketingowe zbudują i ugruntują Twój wizerunek. Zadbaj o swoją markę.
Spotkajmy się w Sopocie!