Agencja reklamowa Łódź | 🥑AVOCADO
16730
page-template,page-template-offer__your-advertising,page-template-offer__your-advertising-php,page,page-id-16730,,qode-theme-ver-- 0.0.1b,qode-theme-r1 theme

Doświadczenie i kreatywność to nasza domena. Działamy już od osiemnastu lat i wciąż mamy mnóstwo nowych pomysłów na to jak sprawić, aby Twoja marka stała się rozpoznawalna. Realizowaliśmy projekty z wielu branż – znamy się na rzeczy.

Co możemy Ci zaoferować?

 • marketing strategiczny,
 • marketing deweloperski,
 • identyfikacja wizualna,
 • rebranding,
 • kampanie reklamowe, m.in. Google Ads (SEM), Social Media (Facebook, LinkedIn, Instagram i in.),
 • działania eventowe.

 

I nie tylko.

Marketing strategiczny w Łodzi

Według opracowania, które stworzył J.J. Lambin w 1993 roku, na etapy realizacji marketingu strategicznego składają się następująco:

   1. Analiza potrzeb oraz zdefiniowanie rynków docelowych
   2. Przeprowadzenie segmentacji rynku, wybór rynków docelowych oraz pozycjonowanie oferty
   3. Analiza okazji rynkowych, zidentyfikowanie potencjału rynkowego i cyklu życia produktu
   4.  Analiza konkurencji i poszukiwanie przewagi konkurencyjnej
   5. Projektowanie strategii rozwoju.

 

Dobrze opracowana strategia jest fundamentem rozwoju dla firmy. Wytycza długofalowe cele i plany działania przedsiębiorstwa. Wskazuje ulokowanie właściwych zasobów, aby osiągnąć obrane cele. Dzięki zastosowaniu strategii masz możliwość rozwijania swojej firmy w sposób zaplanowany i zorganizowany, Twoje wydatki są kontrolowane również pod względem efektywności, a sprzedaż zwiększona dzięki zastosowaniu analiz rynków docelowych i konkurencji, przez co Twoja oferta jest lepiej dopasowana do potrzeb klientów.

Marketing deweloperski w Łodzi

Marketing deweloperski nie jest nam obcy. We współpracy z deweloperami mamy największe doświadczenie. Kreujemy wizerunki nowych deweloperów, opracowujemy strategie sprzedaży i komunikacji.  Wspieramy zarówno sprzedaż powstających inwestycji jak i wprowadzamy do sprzedaży kolejne ich etapy. Monitorujemy rynek nieruchomości na bieżąco w związku z tym nasze działania dostosowywane są do aktualnych sytuacji. Jeżeli interesuje Cię profesjonalne wsparcie, poparte kilkunastoletnim doświadczeniem oraz współpracą z ponad 25 deweloperami, skontaktuj się z nami!

Identyfikacja wizualna w Łodzi

Masz firmę w Łodzi? Czy posiada spójną identyfikację wizualną? Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem logotypów oraz całokształtu stosowanych przez firmę symboli i kolorystyki. Do naszych projektów, w zależności od życzeń Klienta, opracowujemy również dokumenty, w których zawarte są wszelkie instrukcje dotyczące stosowania identyfikacji wizualnej.

Istnieją różne systemy opisujące identyfikację wizualną:

 • księga znaku, zawierająca charakterystykę budowy logo, jak i przykłady służące przedstawieniu należytego używania znaku,
 • podstawowa księgo identyfikacji wizualnej, skkupiająca się na elementach zasadniczych,
 • pełna księga identyfikacji, uzupełniona o wytyczne wspomagające standaryzację,
 • księga marki (brand book), najszerzej opisująca wizerunek marki.

 

Jeśli potrzebujesz identyfikacji wizualnej dla swojej firmy w Łodzi, zgłoś się do nas!

Rebranding w Łodzi

Najczęstszymi motywatorami do przeprowadzenia rebrandingu okazują się:

 • oddzielenie się od marki-matki, nawiązanie współpracy z innymi albo nowymi firmami,
 • rozszerzenie działalności poprzez przejście z rynku lokalnego na ogólnopolski czy zagraniczny,
 • dostrzeżenie potrzeby odświeżenia wizerunku marki,
 • problem z rozpoznawalnością, spowodowany np. skojarzeniami z inną marką.

 

Zdarza się również często, że powyższe przyczyny nakładają się na siebie. Przy podejmowaniu decyzji o przeprowadzeniu rebrandingu, należy pamiętać, że proces ten dotyczy dużo głębszych przemian niż tylko zmiany o charakterze wizualnym. To również opracowywanie nowych strategii produktu, usługi lub całej marki. Najbardziej znaczącym efektem końcowym rebrandingu jest jak największa harmonijność całej marki. Dzięki nam to osiągniesz!

Kampanie reklamowe w Łodzi

Poszukujesz skutecznego sposobu na reklamę w Łodzi?  Nasi eksperci Ci pomogą! Realizujemy różnego rodzaju kampanie reklamowe, zarówno te odbywające się w jednym medium jak i te multimedialne. Nasza agencja przeprowadza skuteczne kampanie Google Ads (SEM), Social Media (Facebook, LinkedIn itd.) oraz tworzy i pozycjonuje strony www pod kątem SEO. Napiszemy scenariusz i nagramy reklamę radiową, zrealizujemy spot telewizyjny lub film na Youtube. Zajmiemy się również stworzeniem dla Ciebie infografik czy organizacją sesji zdjęciowej.

Co możesz osiągnąć dzięki efektywnie przeprowadzonej kampanii?

 • wzrost sprzedaży
 • wzrost świadomości na temat Twojego produktu usługi lub marki.

 

Poza tym możesz:

 • zaprezentować i wprowadzić na rynek nowy produkt
 • wprowadzić ponownie na rynek produkt o niskiej sprzedaży lub świadomości
 • repozycjonować produkt.

 

Zainwestuj w przyszłość swojej firmy, zainwestuj w reklamę w Łodzi!

Spotkajmy się w Łodzi!