AVOCADO Grupa Reklamowa 🥑Skuteczna Agencja Marketingowo-Reklamowa ▶️ | Olga
16840
zespol-template-default,single,single-zespol,postid-16840,,qode-theme-ver-- 0.0.1b,qode-theme-r1 theme

Olga jest multi utalentowanym graphic designerem, który specjalizuje się w projektowaniu logotypów i Key Visuali. Kobiecy zmysł estetyczny i dbałość o detale mocno wyróżnia projekty Olgi, a kreatywność jest jej znakiem rozpoznawczym. Olga realizuje się także w fotografii, znakomicie operując obiektywem. Zdjęcia jej autorstwa maja w sobie „to coś” – tę głębię i charakter.

Olga rozpozna i zaśpiewa każdą melodię, jaka została wymyślona przez człowieka. W „Jaka to melodia” nie wystąpiła jeszcze tylko dlatego, że nie lubi zawstydzać innych ludzi.

Avocado Grupa Reklamowa

Szanowni Państwo,
informujemy, że Avocado Grupa Reklamowa odnotowała pojawienie się w Internecie nieautoryzowanych wiadomości e-mail, sugerujących poprzez adres nadawcy, że jest korespondencją pochodzącą od Grupy Reklamowej Avocado.

Ponieważ korespondencja może zawierać szkodliwe oprogramowanie, radzimy skasować maila, nie klikać w odnośnik i nie odpowiadać.Przepraszamy za wszystkie utrudnienia i jednocześnie informujemy, że Avocado Grupa Reklamowa nie ma nic wspólnego z tą korespondencją. Nasi informatycy współpracują z home.pl w celu niezwłocznego usunięcia przyczyn problemu.

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.
Nasze biuro czynne jest od godziny 8:00 do 17:00
Telefon: +48 58 660 31 87