AVOCADO Grupa Reklamowa 🥑Skuteczna Agencja Marketingowo-Reklamowa ▶️ | Magdalena
16836
zespol-template-default,single,single-zespol,postid-16836,,qode-theme-ver-- 0.0.1b,qode-theme-r1 theme

Magdalena

Ekspert komunikacji marketingowej, ze szczególnym uwzględnieniem technik prosprzedażowych oraz insightu konsumenckiego. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie tworzenia i realizacji strategii marketingowych, analiz skuteczności wielokanałowych kampanii reklamowych oraz wprowadzaniu na rynek nowych produktów.
Avocado prowadzi od 2001 roku, kierując działaniami promocyjnymi firm i instytucji, głównie z terenu Polski Północnej.
Prowadzi zajęcia na Podyplomowych Studiach Reklamy i Marketingu Medialnego na Uniwersytecie Gdańskim oraz Treningi Twórczości na SWPS.

W wolnych chwilach jeździ konno, żegluje, pływa i czyta.

Zobacz więcej na Linked In ←

Avocado Grupa Reklamowa

Szanowni Państwo,
informujemy, że Avocado Grupa Reklamowa odnotowała pojawienie się w Internecie nieautoryzowanych wiadomości e-mail, sugerujących poprzez adres nadawcy, że jest korespondencją pochodzącą od Grupy Reklamowej Avocado.

Ponieważ korespondencja może zawierać szkodliwe oprogramowanie, radzimy skasować maila, nie klikać w odnośnik i nie odpowiadać.Przepraszamy za wszystkie utrudnienia i jednocześnie informujemy, że Avocado Grupa Reklamowa nie ma nic wspólnego z tą korespondencją. Nasi informatycy współpracują z home.pl w celu niezwłocznego usunięcia przyczyn problemu.

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.
Nasze biuro czynne jest od godziny 8:00 do 17:00
Telefon: +48 58 660 31 87