AVOCADO Grupa Reklamowa 🥑Skuteczna Agencja Marketingowo-Reklamowa ▶️ | Katarzyna
16842
zespol-template-default,single,single-zespol,postid-16842,,qode-theme-ver-- 0.0.1b,qode-theme-r1 theme

Katarzyna

Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej ze specjalizacją reklama i PR na Uniwersytecie Gdańskim oraz magister europeistyki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Pierwsze kroki w marketingu stawiała w Browarze Amber, w Avocado rozwinęła skrzydła.

Kreatywna i zorganizowana, dla niej stwierdzenie „nie da się” nie istnieje. Wyznacza cele, do których systematycznie dąży, a w realizacja każdego projektu angażuje się bez reszty. Uwielbia nowe wyzwania. Realizacja kampanii promocyjnych to dla niej chleb powszedni. Doradza Klientom, walczy z budżetem, negocjuje z mediami, a dodatkowo jako jedyna w biurze znajdzie to, czego nikt inny znaleźć nie może.

Avocado Grupa Reklamowa

Szanowni Państwo,
informujemy, że Avocado Grupa Reklamowa odnotowała pojawienie się w Internecie nieautoryzowanych wiadomości e-mail, sugerujących poprzez adres nadawcy, że jest korespondencją pochodzącą od Grupy Reklamowej Avocado.

Ponieważ korespondencja może zawierać szkodliwe oprogramowanie, radzimy skasować maila, nie klikać w odnośnik i nie odpowiadać.Przepraszamy za wszystkie utrudnienia i jednocześnie informujemy, że Avocado Grupa Reklamowa nie ma nic wspólnego z tą korespondencją. Nasi informatycy współpracują z home.pl w celu niezwłocznego usunięcia przyczyn problemu.

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.
Nasze biuro czynne jest od godziny 8:00 do 17:00
Telefon: +48 58 660 31 87